BİZİ TANIYIN

Vizyonumuz

Varol&Partners Hukuk Ofisi Türkiye ve Uluslar arası hukuk alanında öncü ve güvenilir bir kuruluş olmak. Hukuksal olarak doğabilecek anlaşmazlıklara ilişkin çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyip, güven ve kaliteyi temsil ederek alanında farkını ortaya koymaktır.

Misyonumuz

2015 yılında, LL. M. Av. İlbars Dorukhan VAROL tarafından kurulan Varol&Partners Hukuk Ofisi kurulduğu günden bu yana “Hukuk Güvenle Başlar” prensibini benimsemiştir.

Varol&Partners Hukuk Ofisi bünyesinde; konusunda uzman avukatlardan oluşan kadrosuyla Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra-İflas Hukuku ve İş Hukuku gibi müvekkillerinin ileride karşılaşacağı muhtemel zararları önlemeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Hizmetlerinin hukuka uygunluğu sağlanarak müvekkillerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yüksek kaliteli hukuki hizmet veren Varol&Partners Hukuk Ofisi; Kurum, kuruluş ve şahıslara yönelik profesyonel bilgi gerektiren hukuksal konularda gelen taleplere eksiksiz yanıt vermektedir.

Varol&Partners Hukuk Ofisi profesyonel ekibiyle Türkiye’nin en önemli sektörlerinden birisi olan gayrimenkul sektörüne yönelik yazılı ve görsel basında, kamuyu ilgilendiren konularda bilgilendirici açıklamalarda bulunmaktadır. Bu suretle konuyla ilgili kişileri bilgilendirir, değişik alanlardaki şirketleri, kurum ve kuruluşları doğru yönlendirerek eğitimler, seminerler ve konferanslar düzenlemektedir.

Amacımız

Öncelikli amacımız; sonuca ve çözüme en hızlı şekilde ulaşmaktır. Hukuk sistemimizin kendine has ve düzeltilemeyen hantallığı içerisinde hızlı çözümün önemi tartışılmaz.

Ayrıca yaşımın her alanında olduğu gibi hukuk alanında da branşlaşma ve uzmanlaşma giderek daha çok önem kazanmakta ve kaçınılmaz hale gelmektedir. Bu amaçla Varol&Partners Hukuk Ofisi, mensuplarının branşlaşarak uzmanlaşmalarına ve bu sayede çözüme en hızlı şekilde ulaşmaya büyük önem vermektedir..